najlepšie ceny

väčšina tovaru na sklade

doprava zadarmo*

odborné poradenstvo

Montáž tieniacej siete

Inštalácia tieniacej siete je jednoduchá, takže ju zvládne každý aj bez pomoci odborníka. Ideálne je, ak ju montujú dvaja. Viac informácií

Tieniace siete

Tieniace siete predstavujú užitočný a zároveň moderný doplnok do záhrad, na terasy či balkóny. Pre svoju nepriehľadnosť sa využívajú ako ideálne ochranné a tieniace riešenie na ploty, na vytvorenie tieňa pre rastliny či na zamedzenie prerastania buriny zo susedného pozemku. Môžete ich využiť aj pri akýchkoľvek iných plochách, ktoré potrebujete chrániť pred prachom, vetrom či neželanými pohľadmi.

Materiál

Tieniace tkaniny vám ponúkame v základnej zelenej farbe, ktorá prirodzene splýva s prostredím. Vyznačujú sa skvelou stálofarebnosťou. Siete sú vyrobené z pevného kvalitného materiálu a sú odolné proti UV žiareniu.

Nepriehľadnosť a gramáž

Tieniace siete rozlišujeme podľa stupňa nepriehľadnosti (hustoty tkaniny) aj podľa gramáže. Čím je hustejší úplet, tým je sieť menej priehľadná. Nenechajte sa preto oklamať praktikami niektorých predajcov, ktorí deklarujú nepriehľadnosť sietí s nízkou gramážou. Pri výbere tienivosti (80, 85, 90, 95, 99 %) preto porovnávajte aj gramáž, čiže hustotu sieťky udávanú v g/m2. Tá presne napovie o skutočnej hustote tieniacej siete.

Jednoduchá montáž

Na upevnenie našich sietí nepotrebujete platiť žiadneho odborníka, pretože ich jednoduchú montáž zvládne naozaj každý.
Na sieťach sa nachádza spevnený okraj s okami, ktoré slúžia práve na montáž. Cez oká postupne prevlečte drôt alebo sťahovaciu pásku, zatiahnite a presahujúcu časť odstrihnite. Sieť umiestňujte z náveternej strany.

Ďalšia ponuka

Okrem tieniacich sietí vám ponúkame aj bambusové ploty, slnečné siete na terasu alebo balkón a kompletné príslušenstvo príslušenstvo pre montáž.